Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych w Krakowie zaprasza na debatę o dobrym sąsiedztwie.

To będzie bardzo ważne wydarzenie łączące społeczności lokalne i firmy. Chcemy w ten sposób docenić znaczenie lokalności, współpracy lokalnej pomiędzy społecznościami i firmami oraz relacji międzysąsiedzkich.
Kierujemy ją do lokalnych firm oraz korporacji mających swoje oddziały/sklepy w różnych miastach, dzielnicach i wsiach, mając na uwadze, że za każdą firmą stoi człowiek.

W gronie zaproszonych gości mamy przedstawicieli firm ogólnopolskich m.in.:

  • PSH Lewiatan,
  • Agora,

oraz lokalnych, krakowskich:

  • Gamescape,
  • Hotel Novotel,
  • Muzeum Obwarzanka
  • oraz Społeczna 21.

Debata odbędzie się 13 lipca od 11:00 do 14:00 w miejscu, gdzie sąsiedzka współpraca jest codziennością, czyli w Miejscu Aktywności Mieszkańców na Kozłówce.

Zaręczamy swobodę i komfort dyskusji. Gwarantujemy możliwość poznania innych przedsiębiorców i nawiązania nowych kontaktów.

Dostarczymy dwa konkretne narzędzia do nawiązywania kontaktów i budowania relacji społecznych z mieszkańcami, wypracowane przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych do wykorzystania dla przedsiębiorców.

Zapewniamy oprawę medialną wydarzenia.
Po spotkaniu zapraszamy na słodką przekąskę. Pyszną kawę do przekąski można będzie zakupić w kawiarni „Społeczna Kaffka”, która zyski z działalności gospodarczej przeznacza na rehabilitację i reintegracją społeczno-zawodową swoich pracowników.

Chcesz wziąć udział w debacie?

Zgłoś się: elzbieta.cieslik@bis-krakow.pl