Joanna Czarnik

Członkini Zarządu Fundacji

Trenerka, mentorka, ekspertka ds. NGO, specjalistka w zakresie edukacji nieformalnej młodzieży i dorosłych, menadżerka społeczna, psycholog.
Od kilkunastu lat zarządza projektami edukacyjnymi i animacyjnymi. Projektuje, realizuje programy i cykle szkoleniowe służące rozwojowi kompetencji społecznych, zawodowych i osobistych dorosłych i młodzieży. Prowadzi szkolenia i mentoring z zakresu zarządzania organizacją pozarządową, m.in. zarządzanie zespołem, zarządzanie finansami, pozyskiwanie środków na działalność. Wspiera liderów w inicjowaniu działań i radzeniu sobie z wyzwaniami w przewodzeniu innym. Pomaga rozwijać lokalną aktywność społeczną, wspiera powstawanie nowych organizacji pozarządowych. Animuje współpracę międzysektorową, szczególnie rozwijając ideę wolontariatu pracowniczego.

Jako członkini zarządu odpowiedzialna m.in. za zarządzaniem zespołem oraz finansami organizacji. Prezeska prowadzonego przez fundację Biura Edukacji i Finansów.

Po pracy…
Nadal aktywna 🙂 Zaangażowana w działania Stowarzyszenia Rozwoju Młodzieży „RAMPA” oraz członkini Chóru św. Michała. A do tego pochłania kryminały w dowolnej formie: książka, film, serial. Dla relaksu piecze muffinki i inne słodkości.

BIS to dla mnie …

miejsce wcielania w życie ważnych idei, tworzenia nowych rozwiązań, twórczego eksperymentowania i spotkania z ludźmi z wielką i dobrą energią!

Pracuje w projektach

Miejsca Aktywności Mieszkańców
Centra Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
HR w NGO