Oferta dla mieszkańców

W ramach projektu MOWES

Co oferujemy?

Pomagamy działać społecznie na Waszym terenie.

Wspieramy i doradzamy jak angażować innych, jak przygotować atrakcyjne dla mieszkańców Waszej okolicy działania społeczne: akcje ( np. Dzień Sąsiada), wydarzenia integracyjne, sportowe, edukacyjne i co jeszcze gra Wam w duszy i uważacie za ważne i potrzebne w Waszym otoczeniu. Macie marzenia o lepszym sąsiedztwie ? Razem możemy zmienić je w działanie..

Doradzamy jak założyć organizację pozarządową, jaki rodzaj działalności wybrać, jak napisać dobry statut i skutecznie zarejestrować organizację, jak prowadzić księgowość, skąd brać fundusze na działania, jak się promować, jak współpracować w zespole i z otoczeniem.

Możecie skorzystać:

  • ze wsparcia przydzielonej Wam animatorki,
  • z doradztwa specjalistycznego ( np. prawne, księgowe),
  • ze szkoleń ( krótkich, długich, on-line i na żywo),
  • z 1000 zł na przeprowadzenie mikroprojektu.

Dla kogo?

Dla osób pełnoletnich zamieszkujących obszar:

KOM ( Krakowski Obszar Metropolitalny) czyli powiaty: m. Kraków, krakowski, proszowicki, miechowski, bocheński, wielicki i myślenicki
MZ ( Małopolska Zachodnia) czyli powiaty: wadowicki, oświęcimski, chrzanowski i olkuski

Jak skorzystać z oferty?

Rekrutujemy grupy składające się z min. 2 osób, dlatego dobierz sobie kogoś, z kim chcesz działać i zgłoście się przez formularz

Jeśli jesteście z obszaru KOM:
http://bit.ly/RekrutacjaKOM

Jeśli jesteście z obszaru MZ:
http://bit.ly/RekrutacjaMZ

Skontaktuje się z Wami przydzielona Wam animatorka, z którą ustalicie wspólnie jak najlepiej skorzystać z naszego projektu!