Justyna Sekuła

Specjalistka ds. promocji 

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Od kilkunastu lat związana z branżą marketingu internetowego – wspiera marki w odkrywaniu swojego autentycznego głosu i kształtowaniu wizerunku spójnego z misją. Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z agencjami reklamowymi, działami marketingu i mikroprzedsiębiorcami. Pasjonatka uczenia na podstawie doświadczania i edukacji przez całe życie (lifelong learning). Z BIS-em związana od jesieni 2022 r. Na co dzień wspomaga zespoły projektowe w promocji oraz opiekuje się BIS-owym newsletterem, dbając o to, by zataczał coraz szersze kręgi.

Po pracy…

Rozwija Fundację Twórcze Superwizje, eksperymentuje z twórczością intuicyjną i coraz śmielej kroczy ścieżką arteterapii przez sztuki wizualne. Wolny czas lubi spędzać spacerując w naturze, testując kolejne przepisy kulinarne lub czytając książki – najchętniej z obszaru psychologii. Uczy się życia od towarzyszącej jej, ekscentrycznej kotki – z różnym skutkiem.

BIS to dla mnie …

Przede wszystkim inspirujący ludzie – pełni pasji, inicjatywy i wiary w swoje idee. Żyzne pole nowych odkryć oraz rozwoju zawodowego i osobistego. A także szkło powiększające dla sektora NGO, który szczerze uwielbiam

Pracuje w projektach

Aktywni Mieszkańcy Mają Swoje Miejsce
Miejsca Aktywnych Mieszkańców
HR w NGO
Podgórska Przestrzeń Dobrego Dialogu