Młodsza/y księgowa/y

W związku z rozwojem Biura Rachunkowego dla organizacji pozarządowych, które prowadzimy w formie spółki pod nazwą Biuro Edukacji i Finansów  poszukujemy Młodszej/ego Księgowej/ego

Oferujemy 2 miesięczny staż a następnie pracę w wymiarze połowy etatu. W naszym zespole zapewniamy wsparcie, dobrą atmosferę i zrozumienie dla sytuacji osobistej (np. posiadania małych dzieci albo posiadania różnych angażujących zainteresowań). Jeśli nie spełniasz warunków odbycia stażu, możemy zaproponować Ci umowę na pół etatu.

Będziesz mieć możliwość:   

 • elastycznego planowania godzin pracy w godzinach pracy biura (8-16)
 • po okresie próbnym możliwość pracy w trybie hybrydowym – łączenie pracy w biurze w centrum Krakowa (Al. Słowackiego) i pracy zdalnej
 • pracy w zespole zapewniającym wsparcie, dobrą atmosferę i zrozumienie dla sytuacji osobistej

 Twoje główne zadania to:  

 • Wsparcie księgowych w obsłudze klientów Biura Rachunkowego (księgowanie/dekretowanie dokumentów)
 • Pomoc w sporządzaniu rozliczeń i deklaracji
 • Udział w naliczaniu wynagrodzeń, wprowadzaniu umów cywilno-prawnych i przygotowywaniu listy płac
 • Ścisła operacyjna współpraca z zespołem i klientami Biura Rachunkowego
 • Archiwizacja dokumentów
 • Sporządzanie zestawień na potrzeby klientów

Doświadczenie, wykształcenie oraz umiejętności, które będą Ci potrzebne w tej pracy:  

 • Preferowane wykształcenie średnie ekonomiczne
 • Chęć rozwijania kompetencji zawodowych w zakresie księgowości
 • Znajomości zagadnień i przepisów z zakresu podatków, płac, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy
 • Samodzielność, skrupulatność i efektywna organizacja własnej pracy
 • Komunikatywność i umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień księgowych mniej zaawansowanym osobom w przystępny sposób
 • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel

 Mile widziane: 

 • Doświadczenie w księgowaniu
 • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
 • Znajomość oprogramowanie INSERT (Rewizor, Gratyfikant)
 • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem organizacji pozarządowych

 Jaką proponujemy formę zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia?  

Proponujemy współpracę w formie 2 miesięcznego stażu a następnie zatrudnienie w wymiarze połowy etatu, pierwsza umowa na okres 3 miesięcy.

(o szczegółach dotyczących stażu możesz przeczytać pod linkiem https://gupkrakow.praca.gov.pl/en_GB/dla-bezrobotnych-i-poszukujacych-pracy/podnoszenie-kwalifikacji/staze-i-bony-stazowe)

Jeśli nie spełniasz warunków odbycia stażu, możemy zaproponować Ci umowę na pół etatu.

 W jaki sposób się zgłosić?  

I etap:  

Przygotuj swoje CV i list motywacyjny –  przekonaj nas do tego, że chcesz z nami pracować i właśnie na takim stanowisku się widzisz. Będziemy czytać z uwagą i zapewniamy, że odpowiemy na każde zgłoszenie. Nie zapomnij umieścić klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych (poniżej).

CV i list motywacyjny zapisz jako pliki PDF i dołącz w formie załączników do wiadomości. Prosimy, aby załączniki nie przekraczały w sumie 2 MB.

Swoje zgłoszenie prześlij mailem na adres: biuro@edukacjaifinanse.pl

Zatytułuj wiadomość: Młodsza/y księgowa/y

II etap:  

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę telefoniczną.

III etap:  

Wybrane osoby po drugim etapie zaprosimy na kolejną, bardziej szczegółową rozmowę z zarządem spółki i kierowniczką biura rachunkowego (bezpośrednią lub online)

Terminy rekrutacji:  

 • do 14.08.2022r. – I etap (nadsyłanie zgłoszeń)
 • 15-21.08.2022r. – II etap (rozmowa telefoniczna)
 • 22-28.08.2022r. – III etap (rozmowa osobista/online)

O co będziemy pytać podczas rozmowy rekrutacyjnej?  

Chcemy otwarcie porozmawiać o Twojej motywacji do pracy, potrzebach, tym co robisz w życiu i dlaczego chcesz z nami pracować.

Będziemy pytać o Twoje doświadczenia. Na pewno zainteresuje nas, w jaki sposób radzisz sobie z zadaniami indywidualnymi, ale też, jak Ci się pracuje w zespole.

W treści CV prosimy umieści następujące oświadczenie:   

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Edukacji i Finansów sp. z o. o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

W przypadku zainteresowania kolejnymi procesami rekrutacyjnymi prosimy zamieścić również następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Edukacji i Finansów sp. z o. o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna RODO:   

Administratorem Danych Osobowych jest Biuro Edukacji i Finansów sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie (30-682) przy ul. Spółdzielców 6/11 (KRS: 0000629461; NIP: 6793131986; REGON: 365024845), a dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2018.1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/670 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 przez WE oraz dostosowanymi do nich procedurami obowiązującymi w spółce.

Osobie uczestniczącej w procesie rekrutacji przysługuje prawie dostępu do treści podanych danych, możliwości ich poprawiania, aktualizowania, jak również prawie wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych osobowych ze zbiorów Administratora.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest w pełni dobrowolne, jednakże konieczne dla realizacji procesu rekrutacji.

Oświadczenia związane z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, modyfikacje oraz żądanie usunięcia należy kierować na adres poczty elektronicznej spółki: biuro@edukacjaifinanse.pl