W związku z rozwojem organizacji, poszerzamy bazę stałych, zaufanych współpracowników.  


W Fundacji BIS wspieramy ludzi, którzy działają społecznie. Uczymy, jak zmieniać marzenia w działania. Ważne jest dla nas poczucie sensu tego, co robimy i wzajemny szacunek.

Masz podobnie? Interesuje Cię współpraca o charakterze dodatkowych zleceń – stacjonarnie lub online? Dołącz do nas! 😊

  • Jesteś ekspertem/tką w obszarze działania organizacji pozarządowych i masz doświadczenie w świadczeniu doradztwa, mentoringu lub prowadzeniu szkoleń?
  • Twoją pasją jest socjologia, zwłaszcza prowadzenie badań?
  • Temat partycypacji publicznej – konsultacji społecznych, debaty, dialogu obywatelskiego – jest Ci bliski?
  • Potrafisz facylitować spotkania?

Twoja odpowiedź, na którekolwiek z tych pytań brzmi TAK?

W takim razie koniecznie prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@bis-krakow.pl Oprócz CV, napisz też w kilku słowach, w jaki sposób wyobrażasz sobie współprace z nami, czego miałaby dotyczyć i w jakiej formie się odbywać.   Maila zatytułuj: WSPÓŁPRACA   

Jeśli jesteś osobą z kompetencjami i doświadczeniem, którego szukamy, na pewno się do Ciebie odezwiemy!


W treści CV umieść następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.    
W przypadku zainteresowania kolejnymi procesami rekrutacyjnymi prosimy zamieścić również następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.   
    
Klauzula informacyjna RODO:

Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z siedzibą w Krakowie (30-503) przy ul. Krasickiego 18 (KRS 0000301501, NIP 9452102152, REGON 120665488), a moje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2018.1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/670 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 przez WE oraz dostosowanymi do nich procedurami obowiązującymi w Fundacji.

Osobie uczestniczącej w procesie rekrutacji przysługuje prawie dostępu do treści podanych danych, możliwości ich poprawiania, aktualizowania, jak również prawie wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych osobowych ze zbiorów Administratora.