✅ Czy Twoja organizacja pozarządowa szuka okazji do rozwoju?

✅ Marzysz o budowaniu mocnych fundamentów dla swojego zespołu?

✅ A może zależy Ci na tworzeniu dobrego miejsca pracy?

Jeżeli TAK, mamy dla Ciebie coś specjalnego – wydarzenie, które może odmienić Twoje spojrzenie na zarządzanie NGO oraz zespołem pracowników!

🎯 „Czas na HR w NGO! Trendy i wyzwania w zarządzaniu organizacją pozarządową” – to bezpłatna konferencja online, której nie możesz przegapić! 

Zarezerwuj już dziś swój udział i kreuj razem z nami przyszłość Twojej organizacji pozarządowej!

📆 Data: 19.10.2023 r. (online)

[mailerlite_form form_id=7]

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

🔶 Przedstawimy efekty programu edukacyjno-wdrożeniowego „HR w NGO krok po kroku”. Opowiemy o tym, kiedy i dlaczego warto rozwijać obszar HR w organizacji pozarządowej. Poznasz też sprawdzone standardy, które wzmocnią struktury Twojej NGO.

🔶 Wysłuchasz wystąpień praktyków HR, którzy są na bieżąco z trendami i wyzwaniami współczesnego HR-u. Poznasz praktyczne wskazówki, które z powodzeniem dasz radę zastosować w działaniu Twojej NGO. Dzięki temu lepiej przygotujesz się na to, co czeka Twoją organizację, jeżeli Twój zespół zacznie się rozrastać.

🔶 Poznasz przedstawicieli organizacji pozarządowych, które uczestniczyły w programie edukacyjno-wdrożeniowym „HR w NGO krok po kroku”. Liderzy i liderki podzielą się swoimi doświadczeniami z pracy nad rozwojem HR-u w ich organizacjach. Podpowiedzą, dlaczego warto i jakie efekty widzą już teraz.

Ta konferencja to nie tylko wiedza – to wyjątkowa okazja do budowania relacji z liderami NGO z całego kraju. To także platforma wymiany doświadczeń, inspiracji oraz wspólnego uczenia się.

ZAPRASZAJĄ W IMIENIU FUNDACJI BIS:

😊 Joanna Czarnik – ekspertka ds. HR w NGO, menadżerka społeczna, psycholożka, trenerka, mentorka, specjalistka w zakresie edukacji nieformalnej. Członkini Zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych oraz prezeska Biura Edukacji i Finansów (działalność gospodarcza Fundacji BIS). Od kilkunastu lat zarządza organizacjami pozarządowymi oraz projektami edukacyjnymi i animacyjnymi. Wspiera liderów w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi.

😊 Lidia Korbus-Then – akredytowana coach, mentorka, certyfikowana trenerka i menadżerka. Od 2006 r. roku zajmuje się wspieraniem w rozwoju. Zawodowo słucha i inspiruje. Była członkini zarządu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Pracuje z zarządami, liderami i liderkami społecznymi, wspierając ich m.in. w takich tematach, jak: problemy z komunikacją i pracą w zespole, budowanie i wdrażanie strategii, rekrutacja i onboarding pracowników.

Zarezerwuj już dziś swój udział i kreuj razem z nami przyszłość Twojej organizacji pozarządowej!

📆 Data: 19.10.2023 r. (online)

✅ Formularz zapisu: https://bis-krakow.pl/hr-w-ngo/

❌ Liczba miejsc ograniczona

Zgłoś się już teraz, by mieć pewność swojego udziału! 

Otwórz się na nowe perspektywy dla Twojej NGO!