ZWIĘKSZ SKUTECZNOŚĆ SWOICH WNIOSKÓW KONKURSOWYCH I ZDOBĄDŹ FINANSOWANIE,

KTÓRE POZWOLI ROZWIJAĆ TWOJĄ ORGANIZACJĘ.

Nasz webinar pomoże Ci uniknąć popularnych błędów i ułatwi pisanie wniosków, które wygrywają. Przejdź od frustracji do sukcesu dzięki sprawdzonym wskazówkom od ekspertów i doświadczonych praktyków.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
  • Zweryfikujesz swoje podejście – dowiesz się, czy popełniasz błędy, które mogą dyskwalifikować Twoje wnioski.
  • Zwiększysz swoje szanse na pozyskanie środków – dowiesz się, jak prezentować swoje projekty w sposób przekonujący dla oceniających.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności – poszerzysz swoje kompetencje w pisaniu wniosków konkursowych, co przyczyni się do lepszego funkcjonowania Twojej organizacji.
  • Poznasz konkretne przykłady i praktyczne wskazówki – zamiast teorii, otrzymasz praktyczne rady, które możesz od razu zastosować.
  • Zdobędziesz ekspercką wiedzę – dowiesz się, jakie błędy są najczęściej popełniane według osób zasiadających w komisjach konkursowych.
  • Poprawisz efektywność pracy swojego zespołu – nauczysz się sprawdzonych metod, które ułatwią proces pisania wniosków i zarządzania projektami.
  • Rozwiejesz swoje wątpliwości – w czasie Q&A będziesz mieć okazję zadać nurtujące Cię pytania dotyczące formy i treści wniosków konkursowych.
UWAGA! BEZPŁATNY BONUS:
Biorąc udział w webinarze, zyskujesz nie tylko ekspercką wiedzę, ale także praktyczne materiały pomocnicze – matrycę logiczną projektu w Wordzie oraz wzór budżetu w Excelu. Pomogą Ci one zastosować zdobyte informacje w codziennej pracy:
  • dzięki matrycy logicznej projektu w klarowny sposób zdefiniujesz jego cele, zaplanujesz działania oraz określisz wskaźniki i związanie z nimi rezultaty,
  • wzór budżetu pozwoli Ci z kolei precyzyjnie zaplanować finanse związane z realizacją projektu, uwzględnić różnorodne kategorie kosztów (m.in. wynagrodzenia, zakup materiałów, koszty administracyjne czy promocji) oraz efektywnie zarządzać dostępnymi środkami.
Zachęcamy do uczestnictwa w naszym webinarze na żywo, ponieważ podczas transmisji masz możliwość zadawania pytań i uzyskiwania natychmiastowych odpowiedzi. To doskonała okazja, aby aktywnie uczestniczyć w dyskusji i zgłaszać swoje wątpliwości.
Jeśli okaże się, że nie możesz być z nami na żywo, nie martw się! Każdy uczestnik, który zakupi webinar, otrzyma nagranie wydarzenia, które będzie mógł obejrzeć w dowolnym czasie. Dzięki temu masz pewność, że nadal będziesz mogła / mógł skorzystać z cennej wiedzy i informacji przekazanych podczas webinaru.
PROWADZĄCA:
Joanna Czarnik – trenerka, mentorka, ekspertka ds. NGO, specjalistka w zakresie edukacji nieformalnej młodzieży i dorosłych, menadżerka społeczna, psycholog. Od kilkunastu lat zarządza organizacjami pozarządowymi oraz projektami edukacyjnymi i animacyjnymi. Wspiera liderów w inicjowaniu działań i radzeniu sobie z wyzwaniami w przewodzeniu innym. Prowadzi szkolenia i mentoring z zakresu zarządzania organizacją pozarządową, pomaga rozwijać lokalną aktywność społeczną, wspiera powstawanie nowych inicjatyw i organizacji pozarządowych.
Zaangażowana w prace nad wnioskami grantowymi zarówno od strony organizacji ubiegającej się, jak i od strony oceniającej w konkursach. Doskonale rozumie obydwie perspektywy, co pozwala jej skutecznie doradzać oraz tworzyć wnioski zwiększające szanse na uzyskanie dofinansowania.