Katarzyna Pętlak-Długosz

Specjalistka ds. Promocji, PR

Od ponad dziesięciu lat w branży Public Relations, absolwentka Zarządzania na UEK i Public Relations na UJ. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w spółce Uniwersytetu Jagiellońskiego działającej w obszarze wspierania innowacji i dostarczania usług dla life science. Współpracowała także z funduszami zalążkowymi inwestującymi w przedsięwzięcia na wczesnych fazach rozwoju. Pomysłodawczyni Right PR, firmy specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań w sferze PR w zakresie m.in. media relations, komunikacji wewnętrznej, budowy wizerunku oraz działań w mediach społecznościowych. Członkini założycielka Stowarzyszenia Wzmacniania Organizacji wzmacniacz.org. Obecnie specjalistka ds promocji Festiwalu Krakowskich Organizacji Pozarządowych oraz trenerka w projekcie Akademia Dobrej Komunikacji.

Po pracy…

Prywatnie matka swojej córki i żona swojego męża. Ma dwa koty albo to koty mają ją. Gdzieś.
W wolnych chwilach biega, praktykuje jogę a także morsuje. Dodatkowo interesuje się zarządzaniem najmem krótkoterminowym i inwestowaniem w nieruchomości.

BIS to dla mnie …

Ludzie.
Bardzo różni, bardzo inspirujący, bardzo samodzielni a jednocześnie świetni w pracy partnerskiej.

Pracuje w projektach

Święto Organizacji Pozarządowych – Festiwal Krakowskich Organizacji Pozarządowych (FKOP) oraz Akademia Dobrej Komunikacji

[page_navigation]