Marianna Starzyk

Europeistka i polonistka po wiedzy o kulturze z doświadczeniem pracy w marketingu wydawnictw i instytucji kultury. Zarządzanie ćwiczyła w firmie Osa Osobista Stylistka, organizując pracę stylistek, eventy, szkolenia i sesje zdjęciowe w całej Polsce.
Do BIS-u (i trzeciego sektora w ogóle) trafiła w czasie urlopu macierzyńskiego, żeby przez kilka miesięcy popracować nad działalnością gospodarczą Fundacji. Po trzech latach od tego momentu BIS może pochwalić się dwoma dobrze prosperującymi spółkami, które zasilają finansowo działania statutowe Fundacji.

Po pracy…

dalej organizuje życie aktywnej czteroosobowej rodziny o wyrazistych osobowościach i różnych zainteresowaniach (choć głównie sportowych). Gdy niektórzy wreszcie śpią, lubi wybrać się na ścianę lub zajęcia salsation albo spotkać z przyjaciółmi. Bardzo lubi też posiedzieć z mężem na kanapie, porozmawiać z nim albo wspólnie słuchać muzyki.

BIS to dla mnie …

ludzie, którzy nieustannie starają się o to, żebyśmy się lepiej dogadywali w naszych środowiskach i chcieli zmieniać rzeczywistość wokół siebie. To profesjonaliści świadomi ograniczeń systemowych, ustawowych i historycznych w naszym sektorze, którzy mimo tych ograniczeń, z sukcesem działają na rzecz zmiany społecznej.

Pracuje w projekcie