Podejmujemy nowe wyzwania i poszukujemy nowych członków i członkiń naszego zespołu!

DOŁĄCZ DO NAS!

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych poszukuje pracownika_czki na stanowisko

Fundraisera/ki

W Fundacji BIS wspieramy ludzi, którzy działają społecznie. Uczymy, jak zmieniać marzenia w działania. Ważne jest dla nas poczucie sensu tego, co robimy i wzajemny szacunek.

Szukamy Ciebie, jeśli chcesz i potrafisz pozyskiwać fundusze na działania społeczne fundacji, zwłaszcza we współpracy z biznesem.

Będziesz podlegać bezpośrednio pod zarząd fundacji, otrzymasz duże wsparcie w realizacji zadań, ale będziesz mieć docelowo bardzo dużo samodzielności.

Twój początkowy wymiar czasu pracy to 0,5 etatu, będziesz mieć możliwość elastycznego ustalenia dni i godzin pracy oraz zwiększenia wymiaru etatu.

Będziesz wykonywać pracę w biurze Fundacji BIS w Krakowie oraz w terenie.

Zakres Twoich obowiązków to:

 • Opracowanie i wdrożenie planu fundraisingowego dla Fundacji BIS, przy wsparciu fundraisera – mentora
 • Wprowadzenie nowych narzędzi do pozyskiwania funduszy w BIS
 • Pozyskanie darczyńców i sponsorów, chętnych do wspierania działań społecznych BIS
 • Stworzenie ofert / produktów współpracy z partnerami biznesowymi
 • Pozyskanie partnerów biznesowych do wspólnego działania z Fundacją BIS
 • Spotkania z przedstawicielami biznesu i prezentowanie ofert współpracy
 • Ścisła współpraca z całym zespołem Fundacji BIS, ze szczególnym uwzględnieniem osoby zajmującej się promocją
 • Prowadzenie koniecznej dokumentacji
 • Udział w spotkaniach zespołu

 Cechy charakteru oraz umiejętności, które będą Ci potrzebne w tej pracy:

 • Wysoka kultura rozmowy, także telefonicznej. To nie jest call center, ale musisz lubić i nie bać się rozmawiać. Istotna jest Twoja cierpliwość i umiejętność zjednywania sobie rozmówców.
 • Umiejętność pisania, redagowania ofert, maili, listów, pism, zapytań – to będzie spora część Twoich obowiązków. Potrzebujemy kogoś, kto sprawnie posługuje się edytorem tekstu (MS Word), nie ma problemu z językiem polskim.
 • Umiejętność tworzenia ciekawych prezentacji – jednym z Twoich kluczowych zadań będzie zainteresowanie partnerów biznesowych współpracą z Fundacją BIS, zatem sposób prezentowania naszych działań musi być interesujący, profesjonalny i odpowiadający na oczekiwania biznesu.
 • Wytrwałość – nie każdy, komu zaproponujesz współpracę, będzie nią zainteresowany, dlatego chcemy zatrudnić kogoś, kto nie poddaje się łatwo i szuka dotąd, aż znajdzie.
 • Chęć uczenia się i poszerzenia własnych kompetencji – przez pierwsze kilka miesięcy oferujemy Ci wsparcie profesjonalnego fundraisera, Twoim zadaniem będzie się od niego dużo nauczyć i pozyskaną wiedzę wdrożyć w działaniach na rzecz pozyskiwaniu funduszy dla Fundacji BIS.
 • Umiejętność poszukiwania rozwiązań – osobom, które u nas pracują, dajemy dużo swobody w działaniu, w zamian oczekując ich zaangażowania i własnej inicjatywy.
 • Umiejętność współpracy w zespole – zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie, chcemy mieć pewność, że my na Twoje również.
 • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

O co będziemy pytać podczas rozmowy rekrutacyjnej?

Chcemy uczciwie pogadać o Twojej motywacji do pracy, potrzebach, tym co robisz w życiu i dlaczego chcesz z nami pracować.

Jesteśmy fundacją, intensywnie działającą ponad 10 lat. Będziemy Cię pytać, co wiesz o naszych działaniach i czy są Ci bliskie.

Na co dzień pracujemy w ponad 20 – osobowym zespole, w którym każdy ma swój zakres obowiązków, ale ściśle ze sobą współpracujemy. Na pewno zainteresuje nas, w jaki sposób radzisz sobie z zadaniami indywidualnymi, ale też, jak Ci się pracuje w zespole.

Będziemy pytać o Twój sposób funkcjonowania w pracy – jak sobie organizujesz obowiązki, czego potrzebujesz, co sprawia Ci trudność.

Zapytamy o Twoje doświadczenia, które pomogą Ci w realizacji zadań w naszej fundacji.


Jakie będzie Twoje wynagrodzenie i forma zatrudnienia?

Proponujemy umowę o pracę na pół etatu przez pierwsze pół roku. To czas wdrożeniowy, w którym obie strony będą się wzajemnie poznawać. Zależy nam na współpracy długookresowej – konsekwentnie budujemy stabilny i zgrany zespół. Dlatego po 6 miesiącach usiądziemy do rozmowy na temat wymiaru czasu pracy, roli, jaką widzisz dla siebie w fundacji oraz wysokości wynagrodzenia. W tym zakresie sporo też będzie zależało od Ciebie i Twoich oczekiwań.

W jaki sposób się zgłosić?

I etap:

Przygotuj swoje CV i list motywacyjny –  przekonaj nas do tego, że chcesz z nami pracować i właśnie na takim stanowisku się widzisz. Będziemy czytać z uwagą i zapewniamy, że odpowiemy na każde zgłoszenie.

CV i list motywacyjny zapisz jako pliki PDF i dołącz w formie załączników do wiadomości. Prosimy, aby załączniki nie przekraczały w sumie 2 MB.

Swoje zgłoszenie prześlij mailem na adres rekrutacja@bis-krakow.pl  

Zatytułuj wiadomość: Fundraiser/ka

II etap:

Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę telefoniczną.

III etap:

Wybrane osoby po pierwszym etapie zaprosimy na kolejną, bardziej szczegółową rozmowę z zarządem fundacji.

Terminy rekrutacji:

 • do 24.03.2020 r.  – I etap (nadsyłanie zgłoszeń)
 • 25.03.2020 r.  – II etap (rozmowa telefoniczna)
 • 26- 27.03.2020 r.  – III etap (rozmowa osobista)
 • 01.04.2020 r.  – planowane rozpoczęcie pracy (jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia, a bardzo będziemy chcieli z Tobą współpracować, zaczekamy na Ciebie!)

W treści CV prosimy umieści następujące oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

W przypadku zainteresowania kolejnymi procesami rekrutacyjnymi prosimy zamieścić również następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Klauzula informacyjna RODO:

Administratorem Danych Osobowych jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z siedzibą w Krakowie (30-503) przy ul. Krasickiego 18 (KRS 0000301501, NIP 9452102152, REGON 120665488), a moje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U.2018.1000 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/670 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46 przez WE oraz dostosowanymi do nich procedurami obowiązującymi w Fundacji.

Osobie uczestniczącej w procesie rekrutacji przysługuje prawo dostępu do treści podanych danych, możliwości ich poprawiania, aktualizowania, jak również prawo wniesienia sprzeciwu do organu nadzoru. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem danych osobowych ze zbiorów Administratora.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest w pełni dobrowolne, jednakże konieczne dla realizacji procesu rekrutacji.

Oświadczenia związane z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, modyfikacje oraz żądanie usunięcia należy kierować na adres poczty elektronicznej Fundacji: biuro@bis-krakow.pl.