Zapraszamy mieszkańców Małopolski do udziału w konkursie Mamy FIO-ła na Małopolskę, czyli plebiscycie na najciekawszą wśród 71 inicjatyw zrealizowanych w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, w roku 2019.

Konkurs „Mamy FIO-ła na Małopolskę” składa się z dwóch odrębnych konkursów:

  1. konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Krakowie w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019”
  2. konkursu na „Najciekawszą Inicjatywę zrealizowaną w Małopolsce w ramach Programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, edycja 2019”

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie http://malopolskalokalnie.pl/polnoc/index.php/plebiscyt.html

Konkurs na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ, 2019 trwa od północy 30 listopada 2019 roku do godziny 23.59 w dniu 13 grudnia 2019 roku.

Uczestnictwo w konkursie polega na oddaniu głosu na stronie www.malopolskalokalnie.pl/polnoc na wybraną przez siebie inicjatywę.

Każdy z uczestników może oddać JEDEN głos dziennie na konkurs dotyczący krakowskich inicjatyw, lub konkurs dotyczący małopolskich inicjatyw.

Uczestnik przystępując do konkursu MOŻE wyrazić zgodę na wykorzystanie jego adresu e-mail w celach potwierdzenia udziału w konkursie, otrzymania informacji o wynikach konkursu oraz udziału w losowaniu nagród.

Wśród osób, które podadzą swoje dane rozlosujemy smartwatcha.

Głosujący, którzy nie podał swojego adresu email i nie wyraził zgody na jego przetwarzanie, nie bierze udziału w losowaniu nagród, ale jego głos jest ważny.