Jeśli chcemy skutecznie pomagać innym – najpierw musimy zadbać o siebie. Ta oczywista prawda niestety nie zawsze praktykowana jest przez aktywistów i społeczników.

Program „odLOTTOwa jazda”ma na celu przede wszystkim promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego.Ideą akcji jest aktywizacja sportowa Polaków poprzez umożliwienie im włączania się do akcji i wyjeżdżanie kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.

Jak możesz nam pomóc?

1) pobierz aplikację odLOTTOwa jazda:

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.fundacjalotto.odlottowa.jazda

https://itunes.apple.com/pl/app/odlottowa-jazda/id1464489414?l=pl&mt=8
2) zarejestruj się

3) wybierz organizację (fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych)

4) wyjeżdżaj kilometry na rzecz wybranej organizacji (wygrywa organizacja, która zbierze na swoim koncie najwięcej kilometrów).

Akcja trwa od 1 czerwca do 30września 2019 r.

Co zyskasz?

Zdrowie. 🙂
Przy okazji pomożesz ufundować Kulturalno – Sportową Kartę Społecznika, które może pomóc w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu działaczy społecznych.

Chcemy tym projektem:
– pokazać aktywistom i społecznikom, że aby pomagać innym muszą najpierw zadbać o siebie
– pokazać społeczeństwu, że warto dbać o ludzi III sektora, bo na ich zaangażowaniu korzystamy wszyscy
– wesprzeć społeczników i ich organizacje w dbaniu o siebie, poprzez ułatwienie udziału w aktywnościach kulturalnych i sportowych
– docelowo stworzyć stałą formułę Kulturalno – Społecznej Karty Społecznika, która dzięki nawiązanej z partnerami współpracy może działać również po zakończeniu projektu.