Krakowski Piknik NGO 2018 – podsumowanie

kolaz

Podsumowanie Pikniku NGO

23 czerwca 2018 w Parku Jordana odbył się PIKNIK NGO.

Mimo niesprzyjającej pogody humory dopisywały i na Piknik NGO – Święto Organizacji Pozarządowych 2018 każdy i każda mogli znaleźć coś dla siebie.

Miłośnicy i miłośniczki wiedzy zdobywali/zdobywały informacje o organizacjach, które zajmują się na co dzień m.in. popularyzacją kultury, pomocą osobom niepełnosprawnym czy też obroną praw zwierząt. Miłośnicy i miłośniczki dobrej zabawy zaś na NGOsowych stanowiskach znaleźli/znalazły atrakcje stanowiące kolejne punkty naszej gry terenowej, w której można było wygrać nagrody. Były też takie atrakcje jak układanie historii z kości, kolorowanie rysunków z tradycyjnymi strojami czy też oglądanie świata z punktu widzenia kurczaka hodowanego w klatce.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia:

GALERIA ZDJĘĆ PiknikNGO2018 (Fot. Karolina Grabarczyk-Chochołek).

Dziękujemy, że byliście/byłyście z nami i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w ramach Święta Organizacji Pozarządowych 2018!

Kalendarz wydarzeń:

15-21.10.2018 – Tydzień Otwarty Krakowskich Organizacji Pozarządowych, czyli cykl wydarzeń edukacyjnych, sportowych, kulturalnych i społecznych, realizowanych siedzibach organizacji lub w ich bezpośrednim otoczeniu.
01.09-31.10.2018 – Akcja Edukacyjno-Promocyjna “Poznaj 3 sektor” obejmująca nie tylko promocję krakowskich NGOsów ale również elementy edukacyjne, pozwalające zwiększyć wiedzę mieszkańców na temat specyfiki działania III sektora i jego miejsca we współczesnym społeczeństwie.
20.10 – Bal NGO, którego celem będzie integracja środowiska  NGO i mieszkańców a także osób działających jako aktywiści społeczni „niezrzeszeni” i w grupach nieformalnych.

Projekt Święto Organizacji Pozarządowych realizowany przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych, Federację Małopolska Pozarządowa i Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.