Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych,  Urząd Miejski w Wadowicach serdecznie zapraszają Przedstawicieli  i Przedstawicielki organizacji pozarządowych z terenu Gminy Wadowice do udziału w spotkaniu:

JAK DOBRZE WYGLĄDAĆ NA FACEBOOKU? SPOSÓB NA GRAFIKI SPOŁECZNOŚCIOWE W DARMOWYM PROGRAMIE INKSCAPE

realizowanym w ramach projektu: „Wsparcie edukacyjne i doradcze dla wadowickich organizacji pozarządowych”

Co będziemy robić?

  • Omówimy przykłady modelowych FanPage’y prowadzonych przez organizacje pozarządowe
  • Stworzymy listę zasad, których warto przestrzegać tworząc grafiki promocyjne na Facebooka
  • Każdy z uczestników stworzy przykładową grafikę w programie InkScape – w praktyce pozna podstawowe funkcje prostego w obsłudze programu.

UWAGA: prosimy o przyniesienie własnych laptopów/netbooka!

Zapraszamy Państwa na spotkanie 27 grudnia 2017, o godz. 16.00 . Miejsce spotkania: sala nr 19, Urząd Miejski w Wadowicach,  plac Jana Pawła II 23, 34-100 Wadowice

Spotkanie poprowadzi: Małgorzata Spasiewicz – Bulas – od 5 lat związana z krakowskim trzecim sektorem – profesjonalnie jako koordynatorka, animatorka i organizatorka w Stowarzyszeniu Pracownia Obywatelska i Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych oraz Biurze Edukacji i Finansów, społecznie – jako współzałożycielka Stowarzyszenia Zakład Usług Miejskich. Stałym elementem jej zaangażowania w działanie organizacji jest tworzenie grafik do mediów społecznościowych, plakatów, ulotek, a także skład i grafika publikacji, broszur, zeszytów. Entuzjastka i od lat użytkowniczka open’sourcowych programów. Z wykształcenia – architektka.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie obecności mailem: teresa.jankowska@bis-krakow.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!