Jak skutecznie planować oraz chronić przestrzeń dzielnicy?

26 maja planujemy III już międzydzielnicowe forum dla radnych, które dotyczyć będzie planowania przestrzennego w mieście i dzielnicach. Spotkanie odbędzie się w godzinach 16.30-20.30.

Tematyka dotycząca „inwestycji”, ładu przestrzennego w dzielnicy, planowania w mieście jest bardzo często podnoszona w kontaktach z mieszkańcami i budzi szereg kontrowersji. Temat skomplikowany i sami radni przyznają, że pojawiają się rozliczne wątpliwości w sytuacji pośredniczenia między Urzędem Miasta Krakowa, a mieszkańcami. Pojawia się szereg pytań i wątpliwości o rolę radnego przy reprezentowaniu interesów mieszkańców.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom planujemy cykl dwóch spotkań w maju i w czerwcu br. w tym temacie. Dysponujemy ograniczoną liczbą dwudziestu miejsc. Zaproszenia kierujemy przede wszystkich do tych radnych w dzielnicach, którzy zajmują się tą tematyką (w różnie nazywanych komisjach). Na zgłoszenia czekamy do 21 maja br. Do godziny 16.00. W celu zapisu na III Forum prosimy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy:
http://goo.gl/forms/MMBNkLMdx4

Program spotkania

Międzydzielnicowe fora – to spotkania przede wszystkim dla radnych z krakowskich dzielnic, które realizowane są w ramach projektu „Aktywna przestrzeń w dzielnicy”, realizowanego z programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG