Szkolenie z tworzenia E-CV dla uczestników projektu „Pracuję w NGO”

W ramach projektu „Pracuję w NGO”  13.05.2015 r. odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące tworzenia E-CV. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się narzędzia internetowego, które może stać się wizytówką własnej historii zawodowej i posiadanych kompetencji.

Szkolenie poprowadzi Dariusz Grochocki – prezes Zarządu Głównego Stowarzyszenia „Absolwenci na walizkach” oraz twórca platformy nojobnofun.pl

Co to jest E-CV?

E-CV jest specjalną stroną internetową, gdzie zamieścisz nie tylko historię doświadczenia zawodowego i wykształcenia, ale także dodasz referencje od poprzednich pracodawców. Za pomocą kolorowych diagramów zaprezentujesz swoje umiejętności. Ze swoich zdjęć i grafik zbudujesz portfolio. Na swoim E-CV możesz pisać bloga. Zamieszczając posty związane tematycznie z doświadczeniem zawodowym, pokażesz pracodawcy, że jesteś specjalistą w swojej dziedzinie.

E-CV jest idealnym uzupełnieniem klasycznego CV. Adres internetowy E-CV możesz wkleić w polu z danymi personalnymi. Zdarzają się już takie rekrutacje, w których pracodawcy nie przyjmują klasycznej aplikacji: CV i listu motywacyjnego wysłanych jako załączniki wiadomości mailowej. W takich sytuacjach wystarczy skorzystać z platformy Nojobnofun.pl, a pracodawcy wysłać wiadomość zawierającą adres internetowy E-CV.

E-CV jest przeznaczone nie tylko dla szukających (lepszej) pracy, ale także freelancerów i wolontariuszy.

Jakie jest E-CV?

  • E-CV ma nowoczesny wygląd. Samodzielnie wybierzesz kolorystykę, która najlepiej odzwierciedla twoją osobę i zainteresowania.
  • E-CV jest responsywne, czyli dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych, typu tablet czy smartfon.
  • E-CV jest łatwe w obsłudze. Dzięki przyjaznemu interfejsowi bez trudu dodasz teksty i media.

Zapraszamy do odwiedzenia nojobnofun.pl.