Szukasz pracownika?

Skorzystaj z naszej bazy kandydatów – osób z niepełnosprawnością. Zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe, instytucje i przedsiębiorców, którzy chcieliby zatrudnić osobę z niepełnosprawnością!

Pracodawców planujących zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością zapraszamy do skorzystania z doradztwa oraz  dostępu do bazy kandydatów gotowych do podjęcia pracy.

Doradztwo odbywa się na spotkaniu ustalanym indywidualne. Zakres konsultacji obejmuje rozmowę na temat uprawnień wynikających z zatrudniania osoby niepełnosprawnej i możliwości dofinansowania wynagrodzenia jej stanowiska pracy

Pomagamy również nawiązywać współpracę pomiędzy pracodawcami a osobami z niepełnosprawnością. Chętnie wesprzemy Państwa w znalezieniu odpowiedniego pracownika w obszarach związanych z: marketingiem, promocją, administracją, obsługą biura, rozliczaniem i księgowością oraz w charakterze asystentek/ów. Nasi kandydaci ukończyli szkolenie zawodowe z obszarów: specjalista ds. PR i reklamy bądź samodzielny księgowy. Są przygotowani i zmotywowani do podjęcia zatrudnienia.

Zapraszamy również na bezpłatne szkolenie „ABC Pracodawcy osoby niepełnosprawnej” poświęcone pozyskiwaniu dofinansowania wynagrodzenia osoby z niepełnosprawnością i przygotowaniu dokumentacji do PFRON. Termin podamy już wkrótce!

Wszelkie prowadzone przez nas działania są bezpłatne. Pośrednictwo pracy świadczone jest przez Fundację MATIO w ramach partnerskiego projektu „Pracuję w NGO”. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wszelkie pytania prosimy kierować do Eweliny Blicharz

ewelina.blicharz@bis-krakow.pl

Tel.690887833