Łukasz Lucjusz Dubin

Animator kultury, kurator sztuki, społecznik

Absolwent studiów z zakresu kulturoznawstwa, specjalność – animacja kultury. Od 2012 roku związany z lokalną działalnością kulturalną, w której kreuje, tworzy i organizuje interdyscyplinarne wydarzenia kulturalne. Od 2013 roku zaangażowany w działalność trzeciego sektora i działalność społeczną na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Od 2015 pełni funkcje Prezesa Zarządu Fundacji Promocji Artystycznej „Aspiranci”, która zrodziła się z prawie trzyletniej działalności grupy nieformalnej. Specjalizuje się w realizacji projektów wystawienniczych sztuki współczesnej. Jako działacz trzeciego sektora – pomaga rozwiązywać problemy z rejestracją i aspektami formalnymi, a także doradza i pomaga w realizacji w różnego rodzaju projektach społecznych.

Po pracy…

Muzyczny odkrywca, artystyczny podróżnik, literacko – kinowy globtroter, teatralny włóczykij. Miłośnik górskich spacerów, planszówkowicz i Geokeszer.

BIS to dla mnie …

To przede wszystkim nowe spojrzenie na działalność organizacji pozarządowych. Jest to miejsce pełne inspiracji, kreatywnych działań, ciepłych ludzi i dobrego humoru.

Pracuje w projektach

FIO Małopolska Lokalnie – Północ