Ewa Adamska-Cieśla

Specjalistka ds. promocji i rekrutacji

Copywriterka, specjalistka ds. promocji, dziennikarka, blogerka. Absolwentka filologii polskiej ze specjalnością komunikacja społeczna i public relations. Od 2011 roku związana z branżą medialną oraz z public relations. Pracowała w agencjach marketingowych, MŚP oraz organizacjach pozarządowych. Od 2015 roku współpracuje w charakterze dziennikarza z portalem ngo.pl, tworząc sylwetki niebanalnych osobowości III sektora. Przez kilka lat współtworzyła Fundację Kompas.

Specjalizuje się w wymyślaniu i dobieraniu sposobów oraz narzędzi promocji w taki sposób, aby działanie było nie tylko skuteczne, ale również spójne wizerunkowo. Marketingowe podejście łączy z aktywnością społeczną. Autorka licznych tekstów reklamowych oraz dziennikarskich (informacje prasowe, artykuły, reportaże, treści do social mediów, opisy produktów i in.).

Zwolenniczka podążania ścieżką zawodową zgodną z własnymi talentami (podejście Gallupa): strateg, zbieranie, empatia, indywidualizacja, intelekt.

Kluczowe wartości: zdrowie, rodzina, poczucie sensu, empatia, niezależność, rozwój, wolność.

Po pracy…

Szczęśliwa mężatka i blogerka, która wierzy w moc siostrzeństwa. Na co dzień znajduje harmonię ducha i ciała w medytacji, jodze i bieganiu. Inspiracje czerpie od świetnych przyjaciół, a dodatkową energię ze zdrowego pożywienia.

BIS to dla mnie …

Przestrzeń na zawodową realizację zgodną z moimi wartościami, poznanie wielu interesujących i inspirujących ludzi oraz możliwość partnerskiej współpracy.

Pracuje w projektach

Marszałkowskie Ośrodki Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego (MORSO).