Anna Susz-Golańska

Doradca w programie „FIO Małopolska Lokalnie Północ”

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego, z wykształcenia mgr inżynier ogrodnictwa, z zamiłowania miłośniczka kwiatów, ogrodów i natury. Ukończyła również Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, bardzo długo związana z krakowską branżą IT zarówno pracą w administracji jak i całością procesów HR. Po wielu latach pracy w tej branży, przyszedł czas na refleksję i celową zmianę swojej ścieżki zawodowej w kierunku projektów  społecznych. Wcześniej związana z fundacją przez kilka lat, w BIS od 2018 roku.

Po pracy…

Uwielbia czytać książki i poszerzać swoją wiedzę na różne tematy.  Lubi spędzać czas z rodziną na łonie natury  z daleka od miejskiego zgiełku. Kocha podróże i jednodniowe wypady za miasto, na wakacje zaszywa się  w ukochanym rodzinnym siedlisku, miejscu pełnym żurawi, czapli i bocianów na północy naszego kraju. Pasjonuje się  fotografią i ornitologią. Zafascynowana Skandynawią pod względem piękna przyrody jak i  literaturą skandynawską.

BIS to dla mnie …

Miejsce, w którym czuję się potrzebna , mam poczucie sensu tego co robię, mam dużą swobodę w działaniu, poznałam tu wspaniałych ludzi z pasją, którzy mnie inspirują.

Pracuje w projektach

FIO Małopolska Lokalnie Północ