Poszukujemy nowej osoby do zespołu naszego biura księgowego!

SPECJALISTA_KA DS. KSIĘGOWOŚCI

W związku z rozwojem Biura Edukacji i Finansów (specjalizującego się w rachunkowości dla NGO) działającego przy Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych poszukujemy specjalistki/specjalisty ds. księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła operacyjna współpraca z Główną Księgową i klientami Biura Rachunkowego,
  • Obsługa księgowa klientów Biura Rachunkowego: w tym m.in.: sporządzanie rozliczeń i deklaracji  klientów zgodnie z przepisami prawa, naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac dla klientów, sporządzanie dokumentów z zakresu umów cywilno-prawnych; udział w tworzeniu polityk, procedur, regulaminów; sporządzanie sprawozdań,  raportów i zestawień na potrzeby klientów oraz Zarządu firmy

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktycznej znajomości zagadnień i przepisów z zakresu podatków, płac, ubezpieczeń społecznych, prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy
  • Samodzielności, terminowości, skrupulatności i efektywnej organizacji własnej pracy
  • Praktycznej umiejętności uzupełniania, poszerzania wiedzy i stałego rozwoju zawodowego
  • Komunikatywności i umiejętności profesjonalnego postępowania z klientami
  • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w zespole zapewniającym wsparcie, dobrą atmosferę i zrozumienie dla sytuacji osobistej, zwłaszcza matek z dziećmi :)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 18.04.2018 r. na adres biuro@edukacjaifinanse.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne 19 i 20 kwietnia.