Flying manager. Business illustration

Poszukujemy koordynatorki/a projektu

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych poszukuje pracownika na stanowisko

Koordynator/ka projektu dotyczącego aktywizacji zawodowej

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie realizacją przedsięwzięcia
  • zorganizowanie: doradztwa zawodowego (15 osób), staży zawodowych (2 osoby) i kursów zawodowych (14 osób)
  • bieżący kontakt z uczestnikami projektu i monitoring realizowanych przez nich staży i szkoleń
  • sporządzenie sprawozdania cząstkowego oraz sprawozdania końcowego z realizacji przedsięwzięcia
    współpraca z Liderem projektu (JST)

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego – mile widziane: socjologia, pedagogika resocjalizacyjna, praca socjalna
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • możliwości pracy nie tylko w biurze projektu (Fundacja BIS) ale również w terenie, podczas spotkań z uczestnikami i Liderem projektu (Myślenice)
  • sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w koordynacji projektów finansowanych z funduszy europejskich (EFS)
  • znajomość specyfiki projektów związanych z aktywizacją zawodową uczestników
  • doświadczenie w organizacji staży i szkoleń zawodowych oraz doradztwa zawodowego

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną w wymiarze odpowiadającym ok ½ etatu (umowa zlecenie lub faktura)
  • możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • elastyczne godziny pracy, dostosowane do możliwości czasowych np. pracujących rodziców
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zespole zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 15.09.17r. na adres dorota.kobylec@bis-krakow.pl.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne w dniach 18-22.09.17r.