ikony-co-robimy-organizacje

Praca w Biurze Rachunkowym

W związku z rozwojem Biura Rachunkowego dla NGO prowadzonego przez Biuro Edukacji i Finansów poszukujemy księgowej/wego.

Zakres obowiązków:

  • Ścisła operacyjna współpraca z Główną Księgową i klientami Biura Rachunkowego,
  • Obsługa księgowa klientów Biura Rachunkowego
  • Sporządzanie rozliczeń i deklaracji zgodnie z przepisami prawa
  • Udział w naliczaniu wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
  • Sporządzanie dokumentów z zakresu umów cywilno-prawnych
  • Udział w tworzeniu polityk, procedur, regulaminów
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby klientów oraz Zarządu firmy

Oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej praktycznej znajomości zagadnień i przepisów z zakresu podatków, płac, ubezpieczeń społecznych, prowadzenia działalności gospodarczych, prawa pracy
  • Skrupulatności i umiejętności efektywnej organizacji własnej pracy
  • Komunikatywności i umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień księgowych mniej zaawansowanym osobom w przystępny sposób
  • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Samodzielności i skrupulatności

Oferujemy:

  • pracę na umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • elastyczny czas pracy
  • pracę w zespole zapewniającym wsparcie, dobrą atmosferę i zrozumienie dla sytuacji osobistej, zwłaszcza rodziców z dziećmi 😉

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 30.08.2017 r. na adres biuro@edukacjaifinanse.pl  Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne między  5.09.2017 a 15.09.2017 r.