slider-maly-ikona-4

Praca w BIS – koordynator_ka OWES

Poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu!

KOORDYNATOR_KA PROJEKTU OWES

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i nadzór nad prawidłową i rzetelną realizacją projektu.
  • Koordynacja działań zespołu projektowego oraz współpracowników.
  • Prowadzenie dokumentacji projektu, w tym pracowników, wykonawców i kontrahentów.
  • Nadzór nad promocją projektu i rekrutacją uczestników.
  • Prowadzenie dokumentacji rekrutacji i przebiegu wsparcia uczestników projektu, w tym dokumentacji uczestników w systemie SL2014.
  • Monitoring postępu rzeczowego projektu, harmonogramu i realizacji celów projektu.
  • Bieżący monitoring postępu finansowego realizacji projektu oraz inicjowanie przesunięć finansowych.
  • Analiza i nadzór kwalifikowalności wydatków i opis dokumentów finansowych, zgodnie z wymaganiami projektu.
  • Sprawozdawczość finansowa i merytoryczna z realizacji projektu.
  • Nadzór i pozyskiwanie wkładu własnego do projektu.
  • Realizacja procedur związanych z zasadą konkurencyjności.
  • Nadzór nad realizacją projektu zgodnie z umową o dofinansowanie, zasadami realizacji projektów w ramach MRPO.
  • Nadzór nad ochroną danych osobowych w projekcie.
  • Monitoring i nadzór nad realizacji standardów OWES w projekcie.
  • Realizacja projektu zgodnie ze standardami i zasadami Fundacji BIS.
  • Organizacja współpracy i komunikacji z Liderem i Partnerami projektu.
  • Współpraca z pracownikami projektu w celu sprawnej realizacji całości zadań projektu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji projektów, w tym z EFS
  • minimum 2 letnie doświadczenie w koordynacji projektów
  • znajomości procedur związanych z realizacją projektów w ramach MRPO
  • rzetelności i umiejętności efektywnej organizacji własnej pracy
  • samodzielności i nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

Oferujemy:

  • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu, na czas określony maj 2017  – lipiec 2019 r. (w tym 3 miesięczny okres próbny)
  • udział w realizacji wartościowego projektu, który przynosi korzyści jego uczestnikom i stwarza okazję do rozwoju realizatorom
  • możliwość rozwoju w dużej organizacji pozarządowej oraz włączania się w kolejne projekty Fundacji

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać do dnia 25.04.2017 r. na adres rekrutacja@bis-krakow.pl.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy do udziału w dwustopniowym procesie rekrutacyjnym.