specjalista_tkads-kadr-i-plac1

Praca szuka człowieka

Zatrudnimy specjalistę/tkę ds. kadr i płac do dynamicznie rozwijającego się biura księgowego prowadzonego przez BIS.

Zakres obowiązków:
• ścisła operacyjna współpraca z Główną Księgową i klientami Biura Rachunkowego,
• samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac,
• prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników,
• zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
• sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
• sporządzanie dokumentów z zakresu umów cywilno-prawnych,
• sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,
• udział w tworzeniu polityk, procedur, regulaminów,
• sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych na potrzeby klientów oraz Zarządu firmy.

Oczekujemy:
• minimum rocznego doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dobrej praktycznej znajomości zagadnień i przepisów z zakresu podatków, płac, ubezpieczeń społecznych, prowadzenia działalności gospodarczych, prawa pracy,
• skrupulatności i umiejętności efektywnej organizacji własnej pracy,
• komunikatywności i umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień księgowych mniej zaawansowanym osobom w przystępny sposób,
• doświadczenia w poruszaniu się w środowisku administracji publicznej (UM, US, ZUS),
• biegłej obsługi pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel,
• samodzielności i skrupulatności.

Oferujemy:
• pracę w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze czasowym 1/2 etatu,
• elastyczny czas pracy,
• pracę w zespole zapewniającym wsparcie, dobrą atmosferę i zrozumienie dla sytuacji osobistej, zwłaszcza matek z dziećmi ;).
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego zawierającego klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia 15.01.2016 r. na adres biuro@edukacjaifinanse.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zaprosimy na rozmowy rekrutacyjne między 19.01.2017 a 24.01.2017